Ознака: монструм

Балкан

БРАТОТ НА МОНСТРУМОТ ГО НОСИ КОВЧЕГОТ НА АНЃЕЛИНА: Најпотресна сцена од погребот!

Денеска Србија тагува по малиот ангел Анѓелина Стефановиќ (3), која ѕверски ја силувал и убил Влајко Рајковиќ (28) на 9. јули во Вратарница, село кај Зајечар.Испраќањето до вечното почивалиште започна […]

Балкан

Таткото на монструмот од Зајечар пред врата кај ожалостеното семејството: Неговите зборови НЕМА ДА ВЕ ОСТАВАТ РАМНОДУШНИ!

Екипата на порталот „Зајечар Онлајн“ беше на самото место пред куќата на семејството на малата Анѓелина, кое е завиено во црно.Таткото на монструмот дојде да изрази сочувство на бабата на […]

Балкан

ЗАВРШИ ОБДУКЦИЈАТА на Анѓелина: Монструмот му ги искинал внатрешните органи на девојчето, погребот утре

Никој од гостите не го забележал моментот кога Владица го одвлекол детето. Убиецот на само 700 метри од куќата на девојчето го извршил крвничкото злосторство.Денеска е направена обдукција врз силуваното, […]

Вести

Зајечар: Убиецот го убил детето за да не ги раскаже деталите од мачењето!

Владица Рајковиќ (28) ја силувал, претепал и  усмртил 3- годишната Анѓелина Стефановиќ во село Вратница кај Зајечар. Сослушувањето на Рајковиќ во полиција не траело долго, бидејќи набрзо  признал дека го убил […]

Балкан

Братот на монструмот од Зајечар: „Скотот треба да се убие!“

Српските медиуми на големо пишуваат за грозоморното убиство на тригодишното девојче од селото Вратарница.Според „Блиц“ убиеното девојче било на роденден во куќата на братот на убиецот, кој организирал роденден на […]

Балкан

Монструмот раскажа: Застанав и викав „Ку*во, готово е ќе бидеш моја или ничија повеќе“ и ја убив

-Ја убив зошто бев убеден дека беше во љубовна врска со Стеван Јојиќ, изјавил убиецот кој вчера е фатен од страна на полицијата откако уби 5 лица, а рани 20 […]

Живот

Татко МОНСТРУМ: Ме тепаше и уринираше врз мене!

Марица Грујиќ од Вршац и нејзината 39-годишна ќерка Јасмина веќе 10 години живеат во пекол. Секојдневно ги малтретира поранешниот сопруг и татко, 67-годишниот Радован Грујиќ.Живеат од социјална помош со која […]