Ознака: мртов маж

Вести

Маж пронајден мртов во Скопско

Тело на починато машко лице било пронајдено вчера утрината околу 8:30 часот.Од полицијата информираат дека на булеварот „Мајка Тереза“ спроти Институтот за белодробни заболувања, на тераса од напуштена куќа било […]

Црна хроника

Пронајден мртов маж во Струмица

Утрово спроти зградата на противпожарната единица на Струмица е пронајдено безживотно тело на маж на средна возраст.Според жителите на зградата од каде што паднал мажот се претпоставува дека најверојатно се […]

Вести

Маж пронајден мртов покрај Беровско Езеро

Осумдесет и две годишниот скопјанец А.К. вчера попладнето бил пронајден мртов во кругот на еден хотелот покрај Беровско Езеро.-А.К бил пронајден паднат на земја покрај импровизирана клупа од страна на  […]

Вести

Видео: Телото на мртвиот маж изнесено од зградата на градоначалникот

Мртвото тело на маж кој со прострелна рана во главата беше пронајден утрово во ходник во зграда во Куманово, беше извадено од зградата, откако неколку часа полицијата вршеше увид, а […]

Црна хроника

Пронајдено тело на мртов скопјанец на плажа во Драч

На големата плажа во албанскиот пристанишен град Драч, во морските води, полицијата го пронашла телото на македонскиот државјанин С.Ш. жител на Скопје.Од полицијата информираат дека станува збор за лице на […]