Ознака: фустан

Видео

Се ИЗБРУКА во живо! Стана да тверкува, но и ПУКНА ФУСТАНОТ на задникот!

Учесничка на британското издание на „Големиот брат“, доживеала голема непријатност во едно токшоу.Латејша Грејс, гостувала во една емисија посветена на „Големиот брат“, а она што и се случило, стана хит […]

Сцена

Видео: Најкраткиот фустан откако постојат Ѕвездите на Гранд, натпреварувачката покажа премногу!

Таа  секако остави голем печат во оваа сезона на Ѕвездите на Гранд, бидејќи низ досегашното  натпреварување, со своето играње мамеше безброј  погледи. Погодувате за кого станува збор?Теа Таировиќ низ оваа […]

Сцена

Горе чипка, доле голем шлиц: Сања Кужет се заигра, фустанот ѝ се отвори, мажите ОДЛЕПИЈА!

Сања Кужет ги  маѓепса сите со својот секси  фустан.Како и  секогаш, Сања Кужет блескаше во  „Ѕвездите на Гранд“,  а водителката повторно ги остави гледачите без здив. Нема некој  кој  не […]

Занимливости

Славниот фустан на принцезата Дајана продаден за 240.000 фунти

Фустанот што несреќно загинатата британска принцезата Дијана го носеше кога танцуваше со актерот Џон Траволта на свечената вечера во Белата куќа, во вторникот на наддавање за 240 илјади фунти ја […]