Ознака: фустан

Живот

„Кога го напипкав, останав во шок,бев парализирана“: Жена купила фустан од Зара а во него пронашла сошиен…

Кајли Фиесел од Њујорк  се шокирала кога во  својот нов фустан  од Зара нашла сошиен глушец.Кајли  го  купила фустанот од Зара и  го платила 40 долари. Неколку  недели подоцна за […]

Сцена

Александра Пријовиќ брутално секси во претесен фустан под кој се гледа се!

Атрактивната ѕвезда на „Гранд“, популарната Александра Пријовиќ, за која во последните месеци  се почесто  се пишува, за едно гостување избрала брутално  секси  комбинација, со која успеала да ги  воодушеви фановите.Откако […]

Сцена

Саша ја убедуваше Марија да облече фустан, но Аца со коментар ги насмеа сите!

Во сабота гледачите ги очекува новата епизода на „Ѕвездите на Гранд“, а жирито повторно беше расположено.Саша Поповиќ повторно ја убедуваше Марија Шерифовиќ да облече фустанот, што таа одби. – Давам […]

Сцена

Најголем тв блам! Водител среде емисија ѝ го соблекол фустанот и сите ѕвереле во нејзините голи гради

Шпанската старлета Јола Берокал не можела да верува што ѝ сторил водител среде емисија.Шпанската старлетаЈола Берокал (46), била во центарот на вниманието кога водителот на емисијата во која гостувала, одеднаш […]

Сцена

ЛЕТАЛЕ ПЕРДУВИ НА СИТЕ СТРАНИ: Фановите ја нападнале Рада Манојловиќ поради овој фустан!

Атрактивната пејачка Рада Манојловиќ е позната по беспрекорната линија, но нејзиниот стил не им се допаѓа на многумина.Со последната објава на социјалните мрежи само потврдила дека не се разбира баш […]

Сцена

ВОЈНА НА СЦЕНАТА: „Пријовиќ, премногу си евтина за да бидеш снаа на Брена“

Клаберката Тамара Ѓуриќ, која наскоро ја издава својата прва песна, одлучи пред пробивањето на музичкиот пазар да се пресмета со идните колешки. Слаба точка ѝ е Александра Пријовиќ, односно стајлингот […]

Живот

Невеста прекроила венчаница во 17 фустанчиња. Причината ќе ви го скрши срцето!

Свадбата е посебен настан во животот на секоја жена, па во однос на тоа и следуваат посебни подготовки. Уникатна венчаница е нешто по што копнее секоја невеста.Но, вечна дилема е […]

Сцена

Фустан со РИЗИЧЕН крој: Познатата пејачка покажала ПРЕМНОГУ!

Познатата пејачка ги привлече сите погледи на себе со црвениот провокативен фустан…Мел Би, членка од познатата група „Спајс Грлс“, се појавила на прослава во Лос Анџелес со својот сопруг, кој […]