Ознака: хорор

Црна хроника

Хорор: Му излегле од кола и го претепале

Три непознати лица излегле од автомобил марка „Мерцедес“ и физички нападнале 21-годишно момче кое во моментов се бори за живот на скопските клиники. Како што соопштија од МВР инцидентот се […]

Меѓународен фудбал

Убиство во хотелот на руската репрезентација

Нов хорор се случи за време на Мундијалот! Келнер, во неделата го заклал куварот во хотелот, каде инаку биле сместени руските репрезентативци. 28 годишниот келнер Димитри од хотелот Олимпик Вилиџ […]

Занимливости

Хорор: Направила 50 операции за да личи на Анџелина Џоли

Таа има повеќе од 250 илјади следбеници на социјалната мрежа “Instagram” и неодамна го привлече вниманието на многумина, бидејќи сака да личи на Анџелина Џоли.И дали Иран Сара Табар успеа […]

Живот

Оваа девојка сакаше да се пофали со новото фустанче, но сите се згрозија од неа

Оваа девојка сакаше да се пофали со новото фустанче и со својот секси изглед.Но, кога ја објави фотографијата на интернет, реакциите беа многу лоши.Имено, девојката која позира пред огледало навистина […]

Балкан

ХОРОР ВО СРБИЈА: Со нож ја заклал сопругата пред нивните деца

Билјана М. (30) вчеравечер околу 19 часот била убиена од својот сопруг, Синиша Р. (50) во Панчево, само три недели откако тие станале родители.Откако го сторил ова грозоморно дело Синиша бил […]

Црна хроника

МАЈКА ПОСТАВИЛА КАМЕРА ЗА ДА ВИДИ ШТО ПРАВИ ДАДИЛКАТА СО НЕЈЗИНИОТ 4-ГОДИШЕН СИН

Мајка поставила камера за да види што прави дадилката со нејзиниот 4-годишен син: Ова е најголемиот кошмар за секој родителТифани Филдс од градот Лексингтон, Кентаки, има 4-годишен син кој има […]

Вести

ХОРОР ВО ТЕКСАС: Напаѓач пукаше во верници во црква

Вооружен маж отворил оган во црква во Тексас за време на неделната служба.едиумите јавуваат дека има бројни жртви. Последните информации се дека има 20 загинати и 30 повредени лица. Нападот […]