Search Results for "северина"

Сцена

Фото: Влада Вуксанович ја бодреше својата љубов Наташа Беквалац за време на нејзиниот настап

Настапувајќи во преполниот белградски клуб “Magacin”, Беквалац за кратко време успеа да ја воодушеви тамошната публика. По кратката медиумска пауза, популарната новосадска пејачка истапи на бината блескајќи во задовливо преубав […]

Сцена

Ава Карабатиќ во страствен геј бакнеж

Хрватската старлета Ава Карабатиќ, која се прослави со своето учество во реалното шоу Survivor, повторно е актуелна. Моментално, очите на јавноста се насочени кон неа поради страсниот бакнеж помеѓу неа […]

Сцена

Викторија Лоба се огласи: Никогаш не бев бремена

''Дали на Балканот кариерата е поважна од мајчинството''. Вака гласеше еден од објавените наслови на српскиот портал www.poznati.info. Имено насловот на оваа објавена вест и немаше да привлече внимание во […]