Ознака: изглед

Сцена

Фановите стаписани: Ана Николиќ откри што пиела за да ослаби 15 килограми, а ќе продолжи и во иднина со истата супстанца

Една од најатрактивните пејачки на балканската естрада Ана Николиќ веќе со години води борба со вишокот на килограми, а по породувањето реши да направи голема музичка пауза по што се […]

Сцена

Некогаш имала идеално тело, а денес сите зборуваат за тоа колку килограми накачила

За британската старлета, Кели Брук, експертите пред неколу години заклучиле дека е сопственичка на идеално женско тело, а магазинот FHM ја прогласил за најсексапилна жена на светот. Експертите ја опишувале […]

Сцена

Антониа Гиговска од авион на матура, еве како изгледаше

Поп пејачката Антониа Гиговска, која беше дел од придружните вокали на Тамара Тодевска на Евросонг 2019, вчера славеше матура. Вчера наутро, речиси право од евровизиската сцена, таа заминала на аеродром […]

Сцена

Има 68 години, а изгледа одлично: Славната пејачка сега си го покажа лицето без шминка

Пејачката Неда Украден објави велигденска фотографија со внуците во нејзиниот дом во Белград. Украден (68) позираше без шминка со Душан (3) и со близначките Неда и Александра кои имаат шест […]

Сцена

Кога ќе дознаете колку пари има фрлено за пластични операции срцето ќе ве здоболи: Емина Јаховиќ не штеди за својот изглед

Пејачката Емина Јаховиќ плени со својата убавина каде и да се појави. Таа е на сцената повеќе од 10 години, така да многумина ја паметат како изгледала пејачката на почетокот […]

Сцена

Поминаа 3 години по трагедиите, а таа како да остарела 30: Новиот изглед на славната пејачка ги шокираше фановите

Пејачката Селин Дион во последно време многу се променила. Од вита, насмеана жена полна со ентузијазам и енергија, се претворила во ексцентрична и слаба дама. Прво ја уништила смртта на […]