Ознака: секс

Занимливости

Канаѓаните го заменија хокејот со секс

Несреќни што нема да можат секојдневно да уживаат во својот омилен спорт, Канаѓаните решија акцијата да ја побараат во сопствените кревети.   Очајни поради прекинот на нивната најдобра хокеарска лига […]

Љубов и секс

Руско секс школо

Во Русија постои школо за секс, во кое дамите ќе можат да научат се околу оралниот секс но и многу повеќе. Психологот, сексологот и тренерот за секс, Катерина Љубимова го […]

Фото

Фото: Кој вели дека само Ина е „секс-бомба“ во Романија…

Елена Јонеску, пејачката од поп-бендот „Мандинга“ која беше претставник на Романија на последната „Евровизија“, полека но сигурно се качува на врвот на романската музика, повеќето од фановите ќе ја паметат […]

Љубов и секс

Карло Бос имал односи со Карлеуша?! -тврдење што ги запали сите по фејсбук

Најпознатиот македонски порно актер тврди имал секс со една од најголемите музички ѕвезди во Србија, Карлеуша. Карло објави дека во 1988 година легнал со Јелена Карлеуша. Оваа информација Карло ја […]

Љубов и секс

Секс….ама онака, другарски…

Британската интернет страна MyCelebrityFashion.co.uk спровела анкета чии резултати покажуваат дека секоја трета жена – барем еднаш во животот имала секс со својот пријател. Половина од жените го направиле тоа затоа […]